Ersa Saat Hakkında

1986 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Ersa Saat, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye temsilciliğini üstleniyor. Ersa Saat, distribütörlüğünü yaptığı Casio, Pierre Cardin, Bulova, Swiss Military, Timberland markalarını saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Ersa Saat, ithalatçısı olduğu tüm markaların, en son modellerini dünya ülkeleri ile eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiriyor ve uluslararası pazarlama stratejilerini ülkemizde de uyguluyor.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Ersa Saat, yetkili bayileri aracılığı ile oluşturduğu yaygın satış ağı sayesinde Türk tüketicileri ile markaları buluşturuyor.

 


Ersa Konsept

Ersa Saat’in sadece Casio saat satışını gerçekleştirdiği 3 farklı noktada G-Shock Casio Store da bulunuyor. Casio, farklı konseptlerde üretilen modelleriyle, her kitleye hitap edebilen, dünya çapında en çok kullanılan saat markası olması özelliğini taşıyor.

İlk günden bu yana rekabet yapısı kuvvetli markaları bünyesine katan Ersa Saat, önümüzdeki dönemler de Dünyaca ünlü markaların temsilciliğini üstlenmeyi hedefliyor. Ersa Saat yaptığı çalışmalarla öncü rol üstlendiği saat sektörünün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Ersa Saat Hakkında

 


Distribütör Olduğumuz Markalar