ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 15.12.2019 Dünya Saatleri

Amsterdam’da Şu An Saat Kaç?

Yılın herhangi bir zaman diliminde kendimize biraz vakit verip tatil yapıp zihnimizi de temizlemek ve rahatlamak isteriz. Bu sıralarda kendimizi yurt dışına atmak da en iyi yöntemlerden bir tanesi olur. Peki varış destinasyonunuz Amsterdam olduğunda aradaki saat farkı ne oluyor? Aklınızdaki Amsterdam’da şu an saat kaç sorusunu yanıtlamak istiyoruz.

Yurt dışı tatillerinde en büyük problemlerden bir tanesi genellikle saat farkıdır. Çünkü kendinizi yeni bir zaman dilimine uydurmanız gerekir. Örneğin batıya doğru hareket ettiğinizde saatin orada daha erken olduğunu görürsünüz. Doğuya doğru hareket ettiğinizde ise daha geç.

Bu nedenle gittiğiniz yerlerdeki zaman dilimine ayak uydurmak için oradaki saatin kaç olduğunu bilmeniz de oldukça işe yarar.

hollanda da saat kaç

Hollanda’da Saat Kaç?

Türkiye ile Hollanda arasındaki saat farkını bilirseniz Amsterdam’da şu an saat kaç diye sormanıza da gerek kalmaz. Türkiye saati Hollanda saatindne 2 saat ileridedir. Yani Hollanda’ya gittiğinizde 2 saat geriden gelmiş olursunuz. Örneğin Türkiye’de saat 12:45 ise Hollanda da bu saat 10:45 olacaktır.

Peki siz bu hesapları yapmakla hiç uğraşmasanız ve sizin yerinize bir saat bunları yapıyor olsa? Buna ne dersiniz? İşte tam olarak bu konuda size yardımcı olabiliriz. Çünkü Casio’nun dünya saatlerini içinde bulunduran modellerinde Hollanda’da saat kaç ya da Amsterdam’da şu an saat kaç gibi soruları sormanıza gerek bile olmamasını sağlayacak.

Dünya saatlerini gösteren saatler dünyanın neresine giderseniz gidin kendini ayarlayarak size çok daha iyi bir zamanlama deneyimi sunmak için hazırlanmış saatlerdir. 

Bu saatler Casio’nun G-Shock ve Edifice serisinde mevcut. Sizin için biraz daha özele inelim ve iddiasını korumaktan vazgeçmeyen G-Shock GA-2000 modellerine bakalım.

Bu modellerde G-Shock’ın mükemmel dayanıklılığının yanı sıra alternatif renk seçenekleri, sessizlik fonksiyonu, kronometre, alarm ve aydınlatma gibi özellikler de yer almaktadır.

amsterdam da saat kaç

Dünya saatleri konusunda sizi yüz üstü bırakmayacak bir diğer model ise Casio Edifice ECB-900 modelleri. Casio’nu en karizmatik saatleri arasında yer alan, kadranları ile adeta bir yarış aracı kullanıyormuşunuz hissini uyandıran bu serisinde dünya saatlerinin yanı sıra, güneş enerjisi, uygulama, kronometre, takvim, aydınlatma, Bluetooth, pil seviyesi göstergesi gibi hayat kolaylaştıran pek çok özellik de mevcut.

Artık yurt dışına tatile çıktığınızda yanınızda size her zaman saati doğru gösterecek bir kol saati olduğunu biliyorsunuz. O halde bu modellerle tanışmak için sipariş vermeye ne dersiniz? Tüm bu modeller ve daha fazlası için ersasaat.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim