macera Parkuru
 


Macera Parkuru Vol.1
Birazdan, aşağıda ismi geçecek olan herkesin, yaşadıkları adrenalin dolu maceranın detaylarını okuyacaksınız!


Mekan Kemerburgaz Forest

G-SHOCK kadar dayanıklı, düşmekten korkmayan, yükseklere uçmayı bazen de yükseklerden aşağı doğru süzülmeyi seven 10 cesur arkadaşla birlikte, harika bir gün geçirmek için yola çıktık. Oldukça sert bir gün için, oldukça sert bir ekip oluşturduk. Kimler mi vardı?

@Efe Uygaç

@Mustafa Emre Yıldız

@Özgür Yılmaz

@Samih Oğuzhan

@Yağız Kurtuluş

@Yalçın Kurtuluş

@SeFo

@Elis Aydemir

@Melisa Sercan

@Erdinç Çatak

 

 

Yolculuk başlarken, yüzlerinde hala yastık izi olan arkadaşlarımız, mekanın nerede olduğundan, yapacaklarının ne olduğundan az çok habersizdiler. Ormanın tam ortasında, dev ağaçların içinde yer alan mekanın içinde, birbirinden farklı parkurların yer aldığını görünce herkesi, geçirecekleri günün heyecanı sarmaya başladı.

 

 

Metrelerce yukarı zıpladılar, bugüne kadar hiiiiç sallanmadıkları kadar yüksekte ve uzağa sallandılar, en zorlu parkurları pes etmeden tamamladılar ve tam bir G-SHOCK ruhu taşıdıklarını kanıtladılar.

 

 

Kadın erkek tüm katılımcılar, eşit şartlar altında mücadele ettikleri parkurlar zorlaştıkça, vazgeçmek de onlar için zorlaşmaya başladı. Kendilerine olan güvenleri arttıkça, kondisyonları arttı ve hırslı mücadelelere hem yorularak hem de çok eğlenerek tanıklık ettiler.

 

 

G-SHOCK’un gönüllü marka elçileri, hem saatlerin sağlamlığını, kullanım kolaylığını hem de kendilerini, beş saatin üzerinde gösterdikleri mücadele ile test ettiler. Ve günün sonunda yorgunluğun yanında herkesin suratında adrenalin dolu bir tebessüm kaldı.

 

 

Macera Parkuru Vol. 2


Bir hafta arayla yepyeni bir grupla, yine Kemerburgaz Forest’da, macera parkurundaydık. Çok çok genç bir ekiple, yine oldukça zorlu bir parkur için bir araya geldik. Kimler mi vardı?

Emre Uzunboy

Can Taş

Sina Kurt

Anıl Şipal

Kadir Yoldaş

Zeynep Sürmeli


Deneme parkuruna çıktıkları anda, onlar da bizler de çok sıkı bir gün geçireceğimizi hemen anladık. Öyle atik, öyle korkusuz, öyle hızlılardı ki, hem izlemekten büyük zevk aldık, hem de hep birlikte çok eğlendik.

 

 

En yükseklere en hızlı performanslarıyla korkusuzca tırmanan, zipline ile onlarca metreyi geçen, insan sapanında ağaçların arasından gökyüzünü delen bu eğlenceli ekip, bir de bu güne özel bir vlog çekti. Bu eğlenceli videoyu, @Emre Uzunboy’un youtube kanalından dilerseniz izleyebilirsiniz.

 

 

Eğlence dolu ama oldukça yorucu bir günün ardından ayakta durmakta güçlük çeken ekip, bir sonraki event için sabırsızlanıyordu. Biz de onlarla yeniden bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz 😉Bizimle saatlerimizin dayanıklılığını ve kendilerinin G-SHOCK kadar dayanıklı olup olmadığını bu zorlu parkurlarda deneyimleyen tüm G-SHOCK marka elçilerimize teşekkür ederiz.

 

 

35 yılı aşkın süredir dayanıklılık denince ilk akla gelen saat markası G-SHOCK, heyecan verici maceralarına, birbirinden zorlayıcı parkurlarda devam edecek.

Suya, çamura, basınca ve tüm zorlu doğa şartlarına uygun olarak üretilen G-SHOCK saatlerinin rengarenk modelleriyle, siz de hem kendinizi hem saatlerimizi test edebilirsiniz.

Zorlu parkurlarda çektiğiniz fotoğrafları @gshockkadardayanıklı hasthagi ile sosyal medya hesabınızda paylaşarak ve sosyal medya hesabımızı takip ederek, önümüzdeki aylarda, bu maceralarla dolu eventlerden birinde yer alma şansı yakalayabilirsiniz.