İnsan Kaynakları

Ersa Saat 1986 yılından beri Türkiye’de saat sektörünün lider firması olarak faaliyet göstermektedir. Detaylı firma bilgisini Hakkımızda sayfasından görebilirsiniz. Linkedin firma profilimiz için tıklayınız.
 
İnsan Kaynakları Politikamız
Çalışanlara sağlanan tüm haklarda adil davranılır, çalışanların bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmalarına yönelik eğitim ve gelişim programları gerçekleştirilir. Kurum kültürünü benimseyen, nitelikli, kendini geliştiren, yeniliklere açık ve takım ruhuyla çalışma disiplinini geliştiren insan kaynağı üzerine kurulmuştur. Bu amaçla çalışan memnuniyetini sağlayarak, performansını yükselten ve insan kaynağının verimliliğini arttıran uygulamalar geliştiriyoruz.

Vizyon & Misyon
Şirketimiz güçlü yeterlikleri ile gelecekteki fırsatları ve beklentileri algılayarak hedeflerine ulaşmakta gerekli dizaynları yapar ve uygular. Hizmet alanlarına bütünlük içinde, objektif ve analitik olarak dikkatlice odaklanır. Süreçlerini dinamik, yetkinliği yüksek, motivasyonu yüksek insan kaynakları yönetir. Süreçler birbirine standartlar ve sistemlere bağlıdır. Bu nedenle sorunu sistemin tespit ettiği ve sorunu sistemin çözdüğü yönetim biçimimiz gelecekteki rekabeti rahatlıkla göğüsleyebilecektir.
 
CV yollamak için aşağıdaki form üzerinden gönderebilirsiniz.