Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Siparişlerim bölümünden iade talebi oluşturarak, ürün ve faturanın aslını Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak Ersa Saat adresine gönderiniz. Web sitemizden alınan ürünler mağazalarımızdan iade alınmamaktadır.
İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.
İade olan kargo bize ulaştıktan 3 gün içinde Satış Sonrası Servis birimi tarafından incelenir. İnceleme sonrasında ürün bedelinin kredi kartınıza iadesi 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bankanızdan kaynaklı sebeplerle iadenizin kredi kartınıza yansıması birkaç gün sürebilir. İadenizin makul süre içerisinde gerçekleşmediğini düşünüyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

 


Ersa Saat İade Koşulları