img

Seçili Filtreler: Mavi   Gri-Pembe  

399,00 ₺
289,00 ₺
FIRSAT
%27
379,00 ₺
259,00 ₺
FIRSAT
%31

Bayan Saat Markaları

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi olan saatlerin farklı modelleri ve tasarımları olduğu gibi tam olarak her ihtiyaca uygun olacak şekilde bayan saat markaları da mevcut. Bir markayı seçmeden önce tarzınızı iyi tanımlayabilmek oldukça önemlidir. Bunu yapabilmek için kendinize şu soruları sorabilirsiniz: Daha çok spor tarzı mı sahipleniyorum? Şıklık denildiğinde aklıma neler geliyor? Hem spor hem de şık görünmeyi mi seviyorum?

Bu sorulara yanıt verdiğinizde aynı zamanda  saat markanıza da karar vermiş olacaksınız. Bu markalar ise sırası ile şu şekilde olacak: Casio, Ferre Milano, Pierre Cardin, Bulova, Timberland, Swiss Military, Rebook. Şimdi tarzınıza göre bu bayan saat markalarını inceleyelim ve sizi en uygun markaya yönlendirelim.

Eğer kendi tarzınızı tamamen spor ve hatta iddialı ve ekstrem olarak tanımlıyorsanız Casio bayan kol saatini tercih etmeniz gerekiyor. Casio markası tam olarak ihtiyacınız olan modelleri size kolaylıkla sunacaktır. Tercihiniz hem günlük hem de şık olmasından yana olacak ise bu kez Pierre Cardin markası sizin için uygun olacaktır. Bayan saatleri altın modasında ilerliyorken Pierre Cardin’in  tasarımları tam da ihtiyacınız olan zarafeti sunacaktır.

Tarzınızı yüksek seviye ve elit olarak tanımlıyorsanız bu kez karşınıza saat konusunda bir üst seviyeye geçmiş olan Bulova ve Swiss Military sizi karşılayacak. Bayan kol saatleri konusunda kendi çizgilerinden hiçbir zaman sapmayan, her zaman en iyi şekilde tarzını yansıtan bu markaların saatleri de sizin ayrılmaz bir parçanız olacak.

Tüm bunların dışıda smart-casual olarak adlandırılan tarzı sahipleniyorsanız işte tam olarak ihtiyacınızı karşılayan markayı iletiyoruz: Timberland. Timberland saat özellikle kadınlar tarafından son dönemde yüksek bir oranda tercih edilmekte. Bunun sebeplerinden bir tanesi son yıllarda moda olan toprak tonlarını taşıması ve kullananlar için harika bir bütünleyici olması.

Bayan saat markaları hangileridir, tarzınıza nasıl uyum sağlar artık biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken ise Ersa Saat üzerinden bu markalardan seçtiğiniz saati indirimli bir şekilde satın almak. Şimdiden mutlu günlerde kullanmanızı dileriz.