Kargo ve İade Süreçleri
Kargo Prosedürü

Siparişiniz merkez depomuzda bulunuyorsa, 12:00’a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.

“Hızlı Teslimat” seçeneği, ürünlerin yanında özel bir logo ile belirtilir. İstanbul içinde belirli ilçelerde geçerli olup, en geç 14:00’a kadar verilen siparişler için uygulanabilir.

Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumu”nda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Ersa Saat online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Ersa Saat A.Ş tarafından ödenmektedir.İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde internet@ersasaat.com.tr adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 4443772 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Alemdağ Cad., Masaldan İş Merkezi No: 46 / B D:1-2-3 Üsküdar /İstanbul Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Ersa Saat müdahale edememektedir.

Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan "İADE BÖLÜMÜ" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.